הגישה הנכונה להכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות - הגישה הנכונה

הכרויות דיסקרטיות – הגישה הנכונה

יש אנשים שחושבים שכדי למצוא אהבה דרך אתרי היכרויות דיסקרטיות ודייטים עם אנשים שונים, אתה צריך להיות האדם הכי בר מזל בעולם. אותם אנשים עשויים לחשוב שהם פשוט יפגשו את האדם המיוחד יום אחד וידעו שהוא או היא הם האחד בשבילם. או שהם חושבים שדייטים הם סך הכל פעילות שתוציא אותם קצת מהבית. האדם שהם יאהבו פתאום יופיע בחייהם והם ידעו זאת מיד.

אבל עבור רובנו, אלה הם מושגים מהאגדות. בעוד שזה אכן אפשרי לפגוש את אותו אדם מיוחד שתהיה לנו הרגשה מיידית, זה פשוט יותר סביר למצוא זוגיות ואהבה ביציאה לדייטים או אתרי הכרויות באופן מסורתי. אנו עשויים לגלות את אותו אדם מושלם עבורנו בעבודה החדשה שלנו או בשכונה החדשה שלנו. אבל על ידי היכרות עם מגוון רחב של אנשים, אנחנו נותנים לעצמנו סיכוי טוב יותר למצוא מישהו לאהוב.

האם זה נשמע שהכרויות הופך להיות תהליך מורכב ומתיש? אם אתה מחפש אהבה בכל דייט, זה בהחלט יכול להרוס את הכיף של ההיכרויות. זה יכול לגרום לך להרגיש בלחץ הרבה יותר מדי בכל פעם שאתה מזמין מישהי לדייט. זה כאילו שאתה צריך להזמין מישהי רק אם אתה חושב שזה אפשרי שאתה תתאהב בה!

הרעיון שאתה חייב למצוא את החצי השני שלך בכל דייט בהחלט יכול להוציא את הכיף של ארוחה פשוטה או בילוי בקולנוע. אבל אתה יכול להוריד ממך את הלחץ כבר עכשיו. אל תבנה על היכרויות כאמצעי להשגת מטרה. כל בילוי או דייט לא צריך להיראות כמו מפגש טרום נישואים.

למעשה, חלק מאמינים שזה קל יותר למצוא אהבה דרך היכרויות כשאתה אפילו לא מחפש אותה. כמו הרבה דברים בחיים, כאשר אתה מפסיק לדאוג בקשר לזה , איכשהו יש יותר סיכוי שזה יקרה. אז לפני שאתה מבקש ממישהי שמצאה חן בעיניך לצאת איתך , החלט עם עצמך כמה דברים. כך יהיה לך בילוי הרבה יותר טוב.

החלט שאתה פשוט הולך בשביל כיף! אתה מזמין את אותה בחורה לדייט בגלל שהיא מוצאת חן בעיניך ואתה רוצה ליהנות מחברתה. החלט שכמה שעות של בילוי יחד בדייט יהיו כדי להעביר את הזמן בכיף. וכן, אתה עלול למצוא שאתם מחבבים אחד את השני, אבל זה לא צריך להיות המיקוד שלך.

כאשר אתה נרגע ומפסיק להרגיש את הלחץ שיש איזשהו קשר של אהבה בכל דייט, יהיה לך יותר כיף. ויש סיכוי טוב שתוכל לצאת עם יותר מבני המין השני. בגלל שהנמכת את הציפיות שלך, תוכל להזמין יותר בנות זוג לצאת איתך שאולי לא היית מחשיב אותן בעבר. ומצד שני , אם את/ה מאלו שמזמינים אותם לדייט לעתים קרובות, אתה בטח תגיד כן להזמנות כאלו יותר מאשר אי פעם בעבר, כי אין שום לחץ של 'אהבה' .

ומי יודע, אולי את/ה עתיד לפגוש את ה-אחד או ה-אחת יום אחד בעבודה. או אולי תפגשו אותם מחכים בתור בסופר, בקניון, או בקהל בסוג כלשהו של אירוע. אבל אתה גם עשוי למצוא זוגיות ואהבה אם תחליט רק ליהנות ולראות מה קורה.

About

You may also like...

Comments are closed.