ביטחון עצמי – חיוני עבור הכרויות נשואים

כשמדובר בדייטים או אפילו בפיתוי של אישה נשואה, ביטחון עצמי היא תכונה חיונית. לעתים קרובות נשים משוות "ביטחון עצמי" עם היכולת להצליח. הרבה גברים מאמינים שנשים מחפשות גברים מצליחים רק מכיוון שהם עשויים להרוויח יותר כסף, זה פשוט לא נכון.

אמנם זה נכון שנשים למעשה מחפשות גברים מצליחים מכיוון שסביר יותר שהן תהיינה מרוצות מהקשר איתו. יתכן שאתם תוהים מה הקשר לגבר שמרוצה מכל דבר. הרשו לי להסביר. אתם מבינים, נשים יודעות שגברים שמסתפקים בעצמם נוטים פחות לחפש מישהי שתספק אותם והם יציבים יותר.

במערכת יחסים גם עם אשה נשואה, משמעותה שיש פחות סיכוי שהגבר ירמה, או יכניס את עצמו למספר מצבים מסוכנים אחרים. זכרו שרוב הנשים מחפשות גבר שיהיה בן זוגן כמו גם המאהב שלהן.

לא רק שהם רוצים בן זוג בכל מה שקשור לדברים כמו חברות, קבלת החלטות וכספים, אלא גם בחדר השינה. כדי לפתות אפקטיבית אישה עליכם לגרום לה להרגיש כאילו שניכם שווים.

כשמדובר בביטחון עצמי, נראה שיש שני סוגים של אנשים – אלה שיש להם ואחרים שפשוט לא. למרות שעל פני השטח זה יכול להיות נכון, לכל אחד יש פוטנציאל להיות "בטוח בעצמו", או בעלי מוטיבציה אם תרצו לקרוא לזה כך.

חשוב לך לדעת את התכונות החיוביות שלך למשל שאתה אדם טוב, חכם, מצחיק, טוב בעבודה שלך, אוהב, מתחשב או כל דבר אחר שאתה מוצא כתכונות אופי חיוביות שיש לך. תוכל להתנחם בידיעה שלא כל הנשים מחפשות מנכ"ל או מדען חלל. הן רק רוצות גבר שבטוח במי שהוא, במה שהוא יודע ומה יש לו להציע למערכת יחסים איתם!

About

You may also like...

Comments are closed.